Shenje tregtare italiane   |
Marke Coccinelle
  • Clutch Coccinelle Marke italiane Coccinelle ofron nje game te canta , te krijuar per fashionistas e vertete dhe klachi . Thonj quajtur kulete te vogel elegante qe i pershtatet lehtesisht ne nje dore femer . Canta dhe thonj Coccinelle Coccinelle besimi zavovevali e grave ne mbare boten kane zinxhir te gjate elegante Snap ju lejon per te kryer si nje cante tufe ne shpatullen e saj , dhe sherben si nje dekorim shtese . Clutch Coccinelle - nje kulete te vogel elegante , fillimisht nje element veshjet mbremje , pa te cilat sot nuk ka bere asnje nje tualet femer per botim . Konciz ne forme dhe ngjyre , pa detaje te panevojshme , thonj te mesme Coccinelle mire ne cdo dite jave , por gjithashtu te pershtatshem per ne mbremje , per te vendosur jashte vishen shkelqyer anesor Coccinelle ne nje zinxhir te lesh te kuq . Si bizhuteri dhe handbags Coccinelle klachi perdorur thumba metalike , kuvendi materiale dekorative , si dhe brushat dhe litar . Klachi coccinelle mund te blejne nga dyqan online e handbags italiane Handbags
  • Mbledhja Coccinelle 2013 Marke Italisht Coccinelle ofron Koleksion me 2013 game te handbags mode te krijuara per fashionistas e vertete . Produkti terheq nje shikim . Ka kulete si te gjere dhe thonj te vogla te rehatshme . Ngjyrat Mbledhja Coccinelle 2013 ploteson hije klasike te sezonit te ftohte : e zeze, e gjelber perla, burgundy , blu, te verdhe, ari . Dhe eshte e zbukuruar me thumba metalike, kuvendi dekorative materiale , si dhe brushat dhe litar . Designers Coccinelle shkathtesi imitoi krokodil dhe snakeskin . Lidhur me format , ne mesin e modeleve me stil mund te shihet si nje praktike canta portofolet dhe canta miniature valixhet me siperfaqe embossed . Mbledhja Summer 2013 nga Coccinelle shumellojshmeri te ndryshme gjeometrike forma , textures dhe trim lekure ne formen e duarve te lekures apo xhingla varur . Pervec kesaj , koleksioni i ri permban 2013 Coccinelle dhe canta te lehta model tekstile ngjyra te ndritshme te veres . Marke Website
  • Coccinelle com Marke italiane Coccinelle ofron nje game te handbags mode te krijuara per fashionistas e vertete . Produkti terheq nje shikim . Ka kulete si te gjere dhe thonj te vogla te rehatshme . Ngjyrat takohet hije klasike te sezonit te ftohte : e zeze, perla e gjelber , Burgundy , blu, te verdhe, ari . Dhe eshte e zbukuruar me thumba metalike, kuvendi dekorative materiale , si dhe brushat dhe litar . Designers Coccinelle shkathtesi imitoi krokodil dhe snakeskin . Lidhur me format , ne mesin e modeleve me stil mund te shihet si nje praktike canta portofolet dhe canta miniature valixhet me siperfaqe embossed . Mbledhja Summer i Coccinelle shumellojshmeri te ndryshme gjeometrike forma, textures dhe trim lekure ne formen e duarve te lekures apo xhingla varur . Pervec kesaj , koleksioni i ri Coccinelle ( www.coccinelle.com poster ) permban modele dhe canta te tekstilit drita ngjyra te ndritshme te veres .
Marke Coccinelle
  • Rreth fabrikes Coccinelle Fabrika per prodhimin e handbags modes dhe pajisje u themelua ne vitin 1978 ne Parma, ku drejtoria e saj qendrore eshte e vendosur, dhe ne kete moment . Ne marke fabrike Coccinelle prodhon kater koleksione ne vit me nje game te gjere te produkteve dhe ofron grave nje perzgjedhje te gjere te handbags, kepuce , purses dhe aksesore te modes , duke perfshire bizhuteri dhe shalle . Pervoja , precision , vemendje ne detaje , cilesi dhe thjeshtesia - keto jane fjalet kyce qe pershkruajne marke Coccinelle , e cila eshte nje ikone e hijeshi dhe dizajn italian . Procesi i zgjerimit marke filloi ne vitin 1980 dhe aktualisht rreth 50 dyqane te markes dhe mijera multi- shitore ne dyqanet kryesore te departamentit ne qytetet e medha ne Evrope dhe ne bote Marke Coccinelle Marke italiane Coccinelle ofron nje game te handbags mode te krijuara per fashionistas e vertete . Produkti terheq nje shikim . Ka kulete si te gjere dhe thonj te vogla te rehatshme . Ngjyrat takohet hije klasike te sezonit te ftohte : e zeze, perla e gjelber , Burgundy , blu, te verdhe, ari . Dhe eshte e zbukuruar me thumba metalike, kuvendi dekorative materiale , si dhe brushat dhe litar . Designers Coccinelle shkathtesi imitoi krokodil dhe snakeskin . Lidhur me format , ne mesin e modeleve me stil mund te shihet si nje praktike canta portofolet dhe canta miniature valixhet me siperfaqe embossed . Mbledhja Summer i Coccinelle shumellojshmeri te ndryshme gjeometrike forma, textures dhe trim lekure ne formen e duarve te lekures apo xhingla varur . Pervec kesaj , koleksioni i ri permban Coccinelle dhe tekstilit canta te lehta model ngjyra te ndritshme te veres .
  • Canta Coccinelle Marke italiane Coccinelle ofron nje game te handbags mode te krijuara per fashionistas . Produkti terheq nje shikim . Ka kulete si te gjere dhe thonj te vogla te rehatshme . Ngjyrat takohet hije klasike te sezonit te ftohte : e zeze, perla e gjelber , blu , te verdhe , ari . Si handbags bizhuteri Coccinelle perdorur thumba metalike , kuvendi materiale dekorative , si dhe furce dhe litar . Coccinelle handbags designers shkathtesi imitoi krokodil dhe snakeskin . Lidhur me format , ne mesin e modeleve me stil mund te shihet si nje praktike canta portofolet dhe canta miniature valixhet me siperfaqe embossed . Mbledhja Summer i Coccinelle shumellojshmeri te ndryshme gjeometrike forma, textures dhe trim lekure ne formen e duarve te lekures apo xhingla varur . Pervec kesaj , nje koleksion te ri te handbags Coccinelle permban modele dhe canta te tekstilit drita ngjyra te ndritshme te veres . Canta Coccinelle mund te blihet nga dyqan ne internet i handbags italiane