Shenje tregtare italiane   |
Produkte Gruppo Aeffe
  • Gruppo Aeffe e specializuar ne prodhimin e veshje , kepuce dhe artikuj lekure , te brendshme dhe te swimwear nen podsobstvennymi markave Alberta Ferretti , Moschino dhe Pollini kryesore zyra Aeffe Gruppo Aeffe shume vite qe punojne ne nivel nderkombetar ne fushen e modes se larte dhe mallra luksoze , e specializuar ne prodhimin e veshjeve , kepuce dhe artikuj lekure , te brendshme dhe te swimwear . Pervec produkteve kryesore, te cilat Aeffe SpA prodhon sipas markave te Alberta Ferretti podsobstvennymi , Moschino dhe Pollini , fabrika gjithashtu prodhon produkte sipas markave te licences , si Jean - Paul Gaultier , Blugirl €» dhe —» Authier
  • Canta Giorgio Ferretti Briefcases Giorgio Ferretti bere prej lekure me cilesi te larte . Karakteristika te projektimit te sofistikuar dhe te mire cilesine e tyre te performances . Ne marke Giorgio Ferretti prodhuar canta lekure per burrat dhe grate , purses grave dhe kuletat, briefcases dhe purses meshkujve per meshkuj Mbledhja e portofoleve lekure Giorgio Ferretti 2013 : —е Canta e lekure Giorgio Ferretti —е Mashkull tufe Giorgio Ferretti —е lekure Briefcase Giorgio Ferretti —е Mashkull portofolit Giorgio Ferretti sup levizshem rrip me 2 compartments kryesore —е qese cante burra
  • Moschino Dashuria < / A> - linje e te rinjve e famshme boterore marke Moschino , e themeluar ne vitin 1983 nga Franco Moschino —е Burrat Dashuria Moschino dizajn te ndryshme interesante me ironi . —е Moschino veshje e grave gjithmone permban ngjyra te ndritshme —е kepuce Vecanerisht popullore rinore nga Moschino Dashuria —е Nxjerre ne pah te grumbullimit te xhinse Dashuria Moschino Spring - Summer jane per djem dhe vajza te rinj —е Blue " fshihen " nga amor Moschino Jeans jane bere nga pambuku ( 98 %) dhe material elastik ( 92 %) . —е Nje vend te vecante ne mbledhjen ne vitin 2013 dhe zene nga modes ndritshme Handbags Dashuria Moschino —е Perfundonvendosur mbledhja parfum Moschino Dashuria
  • Purses Giorgio Ferretti 2013 : —е purses lekure te vertete Giorgio Ferretti —е cante grave Giorgio Ferretti —е burra portofolin Giorgio Ferretti —е Mashkull cante portofolin Giorgio Ferretti
Produkte Aeffe
  • Canta Giorgio Ferretti Canta Giorgio Ferretti bere nga lekure e vertete . Karakteristika te projektimit te sofistikuar dhe te mire cilesine e tyre te performances . Ne marke Giorgio Ferretti prodhuar canta lekure per burrat dhe grate , purses grave dhe kuletat, briefcases dhe purses meshkujve per meshkuj
  • Canta Giorgio Giorgio Ferretti Ferretti canta jane bere prej lekure me cilesi te larte . Karakteristika te projektimit te sofistikuar dhe te mire cilesine e tyre te performances . Canta per burra Giorgio Ferretti 2013 : —е canta lekure Genuine njeri Giorgio Ferretti —е canta per burra Giorgio Ferretti —е burra portofolin Giorgio Ferretti —е Mashkull tufe Giorgio Ferretti —е Mashkull portofolin Giorgio Ferretti
  • Moschino Uje Fanny Cmimi - nje arome per te gjitha grate , pa perjashtim , e cila i takon ne vend te aromas me lule dhe me shije frute . Prodhuar nga viti 2007 . Ne ere prisustvuyut bozhure , Violet dhe Jasmine , me pasojave muktusa dhe arre pisha . Arome mahnitshme dhe unike parfum te ri Moschino Fanny do te vleresojme grate gezuar te rinj , si dhe vajze romantike dhe te gezuar. Aroma delikate diellore - lumtur te perkryer heq vete per veten dhe i jep nje humor te pranveres per te gjithe diten . Komente Madhe dhe pershkrimet pozitive dhe te pranueshme parfum cmimi Moschino Fanny cmimi i bere ato te blerjes pothuajse i detyrueshem
  • Parfum Moschino Funny Lady - nje arome per te gjitha grate , pa perjashtim , e cila i takon ne vend te aromas me lule dhe me shije frute . Prodhuar nga viti 2007 . Ne ere prisustvuyut bozhure , Violet dhe Jasmine , me pasojave muktusa dhe arre . Arome mahnitshme dhe unike parfum te ri Moschino Funny Lady me siguri do te apeloje per grate e reja vajze te gezuar dhe romantike . Aroma delikate diellore - lumtur te perkryer heq vete per veten dhe i jep humor te shkelqyer pranvere per te gjithe diten . Komente Madhe dhe pershkrimet pozitive dhe te pranueshme parfum cmimi Moschino Funny Lady ben ata blerje pothuajse te detyrueshme